نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: بی اعتنایی پسر

39407
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12324
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بی اعتنایی پسر

اصلا من آدمیم که از هیچ پسری خوشم نمیاد...حوصله هیچکسو ندارم...البته نداشتم...یکیو دیدم که واقعا ازش خوشم اومده
    اون اصلا به من فکر نمی کنه می دونم...این داره دیوونم می کنه...مدتی که با هم بودیم به عمد به من بی توجهی می کرد...در حالی که با دوستام خیلی راحت بود..
    حتی وقتی می خواست چیزی بهم بده روشو کج می کرد...
    راهش از من خیلی دوره شاید دیگه ندیدمش ولی نشده یه روز بهش فکر نکنم...
    من شونزده سالمه می دونم سنم خیلی کمه همیشه هم اینو به خودم می گم که هدفم موفقیت تو کنکوره و نباید چیزی بزاره من بهش نرسم...
    ولی این فکر که اون با وجود اینکه من دوسش دارم اون اصلا بهم فکر نمی کنه داره دیوونم می کنه...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2714
    تشکـر
    2
    تشکر شده 19 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بی اعتنایی پسر

خواهرم سن شما خیلی کمه این فکرا رو از سرت بیرون کن فعلا بچسب به درست ...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

عزیزم از الان تو زندگیت یاد بگیر ک پسر از دختری ک به راحتی به دستش میارن و یا راحت دل میبندن خوششون نمیاد اگه غرور داشته باشی و خودت را برتر بدونی و تحویل نگیری و دست نیافتنی باشی جلوت به زانو درمیان

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

منم مثل توبودم ازپسراخوشم نمیومدبه کسیم راه نمیدادم بهم نزدیک شه تااینکه دوست داشتن یه پسرخیلی برام گرون تموم شد
    به خاطرهمین فک کنم شایدحرفام به دردت بخوره
    یه باریه مشاوردرموردخودم بهم گفت که چون همیشه ازاین رابطه هاوجنس مخالف دوربودم وقتیم که ازکسی خوشم اومده انقدری هیجان واحساسای سرکوب شده داشتم که باعث شده دیگه نتونم جلوی اون پسره حسموکنترل کنم
    انگارکه قراربودهمه به خاطروجوداون تلافی بشه
    اشتباهم نابودم کردتاچند ماه نتونستم درس بخونم وخیلی چیزای دیگه...
    توام اگه میخای لطمه نخوری باید خیلی مراقب باشی چون چیزی که بایدجلوش بایستی حس خودته
    که به نظرمن این کارسخت ترین کاردنیاست واسه یه دختر...
    بعدم چن تاچیزویادت بمونه
    اولا-اون پسره خوب باشه یابد تونمیتونی درست درموردش تصمیم بگیری چون مقابل اون منطقت ازکارمیفته وفقط احساست وجودداره که اونم کاملاجلوی اون تسلیمه
    دوما-اون پسره احتمالامیدونه بااین کاراش توروبیشترعصبی میکنه پس اجازه نده انقدرروت تاثیربزاره بهترین کاربی اعتناییه البته پسرااین جوروقتاصبرشون بیشتره ولی اگه توبتونی دووم بیاری اونم خودشولومیده البته اگه بازدیدیش...
    سوما-که ازهمه مهم تره این که اصلامهم نیست که بقیه بخصوص اون پسره به توفکرمیکنه یانه چون هرادمی درموردخودش فقط بایدنظرخودش مهم باشه چون دیگران هیچوقت نمیتونن به اندازه ی خودت بشناسنت تابتونن بهترازتو،توروقضاوت کنن حالاهمین ادماوقتی بدونن توبه خودت مطمئنی حتی اگه نظرشون منفی باشه به فکرتجدیدنظرمیفتن
    چهارما- بایداحساستوکنترل کنی که بهترین راه برای این کاراینه که سرت گرم باشه هرچقدربیشتر روزات شلوغ باشه ووقت ازادنداشته باشی کمتربهش فکرمیکنی اگه ورزش کنی و بادوستات باشی وسعی کنی خوش بگذرونی خیلی راحت تره
    حرف اخراین که مراقب دلت باش اگه بشکنه تااخرعمربدهکارخودت میشی
    موفق باشی اگرم حرفام به دردت خوردو خواستی بازدرموردش حرف بزنیم من هستم نقل قول کن برام

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12036
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم تو سن شما این چیزا عادیه خودتو اصن نگران نکن با گذشت زمان همه چی بهتر می شه و قضیه رو برا خودت پیچیده نکن برا افراد مختلف زمانش فرق داره ولی نتیجه همونه فراموشش می کنی جوری ک اصن از اولم وجود نداشته ذهنت درگیر یه هدف خاص بکن

6. کاربران زیر از نارنیا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme4 نمایش پست ها
    اصلا من آدمیم که از هیچ پسری خوشم نمیاد...حوصله هیچکسو ندارم...البته نداشتم...یکیو دیدم که واقعا ازش خوشم اومده
    اون اصلا به من فکر نمی کنه می دونم...این داره دیوونم می کنه...مدتی که با هم بودیم به عمد به من بی توجهی می کرد...در حالی که با دوستام خیلی راحت بود..
    حتی وقتی می خواست چیزی بهم بده روشو کج می کرد...
    راهش از من خیلی دوره شاید دیگه ندیدمش ولی نشده یه روز بهش فکر نکنم...
    من شونزده سالمه می دونم سنم خیلی کمه همیشه هم اینو به خودم می گم که هدفم موفقیت تو کنکوره و نباید چیزی بزاره من بهش نرسم...
    ولی این فکر که اون با وجود اینکه من دوسش دارم اون اصلا بهم فکر نمی کنه داره دیوونم می کنه...
    عزیزم شما چطور از هیچ پسری خوشتون نمیاد ، بعد اینطور وابسته و عاشق شدید ؟

سعی کنید در زندگی تعادل رو رعایت کنید تا بتونید درست و واقعی از احساساتتون استفاده کنید

در ضمن همونطور که خودت گفتی سن شما پایینه و بهتره بیشتر روی درک و شناخت بیشتر اطرافیان و احساساتت صرف کنید

چون با افراط و تفریطی که دارید فقط خودتون رو در موقعیت های استرس زا قرار میدید ...

اگر ناراحت هستید بهتره با نوشتن اون افکار خودتون رو از شرشون رهایی بدید تا ارامش لازم رو برای درس و کنکور بدست بیارید

بعد چندبار بخونیدش و بعد از اون پاره کنید و دور بریزید ...
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)